1. چه کار کنم که با اِلـ مَپ بهتر پیشرفت کنم ؟

در مباحث مختلف کلاس های آنلاین شرکت کنید.

در هر روز زمانی را به انجام تکالیف و تمرین های خود اختصاص دهید .

سر کلاس به موقع حاضر شده و سعی نمایید به هیچ عنوان غیبت ننماید.

در صورت وجود مشکل برای شرکت در کلاس و غیبت در جلسات ، جزوات آموزشی را از سایت اِلـ مَپ دانلود و مطالعه نمائید.

استفاده از تمرینات سایت بدون محدودیت زمانی می باشد، سعی کنید هر جلسه تمرینات مربوطه را تا قبل از جلسه بعدی انجام دهید.

در مباحث و موضوعات فِیس مَپ شرکت کنید. استفاده از فِیس مَپ بدون محدودیت زمانی است. هرچقدر بیشتر در فِیس مَپ شرکت نمایید، گنجینه لغات و تسلط خود را افزایش داده اید.

 

2. برای استفاده از اِلـ مَپ به چه ابزاری احتیاج دارم ؟

کامپیوتر و یا لپ تاپ و یا گوشی هوشمند Android یا IOS

هدست یا هندزفیری

خط اینترنت با حداقل سرعت 128k، سرعت 256k و بالاتر

یک مرورگر اینترنت مانند safari و یا firefox

نرم افزار flash player برای ارتباط ویدئو کنفرانس ( توجه نمایید که نرم افزار flash player برای هر مرورگری فرق دارد، بنابراین نرم افزار flash player را که مناسب مرورگر خود می باشد را استفاده نمائید.)

اگر از گوشی استفاده می کنید برای شرکت در کلاس ها به نرم افزار Adobe Connect احتیاج دارید.

 

اگر از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می کنید، نرم افزارهای مورد نیاز خود را میتوانید از اینجا دانلود نمایید.

 

 

 

اگر از گوشی اندروید استفاده می کنید، برای شرکت در کلاس ویدئو کنفرانس باید برنامه Adobe Connect را نصب کنید و لینک جلسه را وارد برنامه کنید. اگر میخواهید  تکالیف و تمرین های خود را با گوشی انجام دهید باید ازطریق یکی از مرورگرها  وارد سایت شوید، سپس نام کاربری و رمز عبور خود  را وارد نمایید. 

 

 

اگر از گوشی ios استفاده می کنید، برای شرکت در کلاس ویدئو کنفرانس باید برنامه Adobe Connect را نصب کنید و لینک جلسه را وارد برنامه کنید. اگر میخواهید  تکالیف و تمرین های خود را با گوشی انجام دهید باید ازطریق یکی از مرورگرها  وارد سایت شوید، سپس نام کاربری و رمز عبور خود  را وارد نمایید.

 

 

3. با اِلـ مَپ درچند ترم میتوانم به دانش مطلوب در زبان انگلیسی دست پیدا کنم؟

این کاملا به دانش فعلی، استعداد و پشتکار شما و نیازمندی شما بستگی دارد. بهترین راه آن است که در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید اگر از دوره ابتدایی E1 در کلاسها شرکت کنید در حدود 16 ترم (17 تا 18 ماه ) طول خواهد کشید.

4. صدا و تصویر اسلاید ها را دارم ولی تصویر استاد را ندارم.

منظور ما از ارتباط و بصری، تنها نمایش اسلایدها و تخته سیاه است و امکان استفاده از Web Cam توسط مدیر سیستم غیرفعال شده است.

5. منابع آموزشی سایت اِلـ مَپ چیست؟

مطالب این سایت از کتابهای معتبر آکسفورد و کمبریج توسط اساتید باسابقه فراخور دوره آموزشی تهیه میشود ولی منبع ما تنها از کتاب خاصی نمیباشد .

6. برای آموزش از طریق اِلـ مَپ چه کتابی را باید تهیه نمایم؟

برای آموزش از طریق این سایت احتیاج به تهیه کتاب نمی باشد. تمام تمرینات، جزوات و محتوای آموزشی از قبیل فیلم ، صوت و… توسط اساتید بر روی سایت بارگزاری میشوند.

7. آیا میتوانم با موبایل خود از آموزشهای سایت استفاده نمایم؟

بله. امکان استفاده از سایت با موبایل هوشمند نیز فراهم است. (برای شرکت در کلاسهای ویدئو کنفرانس باید برنامه Adobe Connect را نصب کنید و لینک جلسه را وارد برنامه کنید.)

8. نمیتوانم وارد ویدئو کنفرانس شوم، مشکل چیست؟

اگر پیغام خطا این است “This Plugin is vulnerable and should be updated, Activate Adobe Flash ” ، میباید نرم افزار Flash player را بر روی مرورگر خود نصب کنید . اگر با تلفن همراه خود میخواهید وارد کلاس شوید، با مرورگرهای موبایل وارد سایت نشوید. مستقیما وارد برنامه Adobe connect شوید و لینک جلسه را وارد نمایید و به عنوان Guest وارد کلاس شوید.

9. صدای استاد را با تاخیر و بریده بریده میشونم، مشکل چیست؟

سایت اِلـ مَپ در بهترین دیتا سنتر ایران قرار دارد و بر روی بستر فیبر نوری قرار گرفته است. بنابراین مشکل میتواند از طرف سرویس دهنده اینترنت شما باشد. با سرویس دهنده اینترنت خود تماس بگیرید. همچنین ممکن است به دلیل به روز رسانی خودکار نرم افزارهای شما در زمان استفاده از کلاس و یا وجود ویروس در رایانه شما، پهنای باند اینترنت شما کاملا پر شده باشد.