ما که هستیم؟

صاحب امتیاز سایت آموزش زبان اِلـ مَپ شرکت ارتباط سازان ایتوک به شماره ثبت 400426 می باشد که در تاریخ 1390/1/31  در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت گردیده است. ارتباط سازان ایتوک در طی بیش از 5 سال حضور خود همواره در پروژه های متعدد ITC شامل برنامه نویسی کامپیوتر، پیاده سازی شبکه های رایانه ای و امنیت آنها، راه اندازی وب سایتها و پروژه های مشابه ایفای نقش داشته است و از سال 1391 به عضویت شورای عالی انفورماتیک در آمده است. با توجه به کمبودهای اساسی در زمینه آموزش مجازی و نبود راه کارهای جامع بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت آموزش زبان اِلـ مَپ ، در این راستا قدم برداریم.

 

چرا زبان انگلیسی؟

امروزه تسلط به زبان انگلیسی یک اصل و نیاز مهم برای تمامی متخصصان، بازرگانان، دانشجویان و حتی مردم عادی می باشد. لذا با توجه به اینکه اکثر مردم وقت کافی برای شرکت در کلاس های زبان را ندارند وهمچنین نبود کلاس های با کیفیت در بسیاری از نقاط کشور و همچنین هزینه بالای آنها، بر آن شدیم تا با بکارگیری تیمی خبره و با استفاده از فن آوری اطلاعات و اینترنت، در این راه خدمت رسانی کنیم.

 

اهداف ما

آموزش کم هزینه زبان انگلیسی برای تمام ایرانیان که در هر نقطه از جهان زندگی می کنند.

پیاده سازی آموزش مجازی با کیفیتی بالاتر از کلاس های حضوری.

بکارگیری روش های نوین و خلاقانه برای آموزش آنلاین.

پیاده سازی آموزش جمعی، شبکه ای و فراگیر برای همه مردم.

 

مشارکت در توسعه اِلـ مَپ

بسیاری از کسانی که در کلاسهای زبان اِلـ مَپ، شرکت کرده اند از امکانات ما شگفت زده می شوند، سوال بسیاری از آنان که امکان شرکت در کلاس های حضوری را نداشته اند و حالا با وجود اِلـ مَپ ، با هزینه ای مناسب در کلاس های زبان شرکت میکنند این است که چرا قبلا از وجود همچین سایتی آگاه نبوده اند. بنابراین اگر در کلاس های ما شرکت کرده اید و آن را مناسب یافته اید . اگر فکر می کنید اِلـ مَپ می تواند برای افراد دیگر نیز مناسب باشد، می توانید با کارهای زیر در توسعه اِلـ مَپ مشارکت نمایید.

 

 

معرفی المپ به دوستان و آشنایان 

لینک به سایت شرکت در وبلاگ خود و یا شبکه های اجتماعی.

ارسال بنرها و تصاویر تبلیغاتی و یا آموزشی ما در گروه های تلگرامی که عضو آن هستید.

دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری بنرهای ما در صفحات اجتماعی.

همچنین اگر شما استاد، معلم و یا دست اندرکار آموزشی هستید و فکر میکنید در تدریس دروس یا زبان های دیگر می توانید بصورت آنلاین تدریس نمایید یا علاقه مند به سرمایه گذاری مالی در المپ هستید میتوانید به آدرس Hr@lmap.ir ایمیل بفرستید.