1. ثبت نام رایگان در سایت

2. آزمون تعیین سطح

3. محتوای دوره و کار کردن با سایت

4. نحوه کار با ویدیو کنفرانس

5. فِیس مَپ 

6. مشکلات متداول فنی

 

محتوای دوره و کار کردن با سایت

بطور معمول هر دوره (ترم) آموزش آنلاین ما ما شامل 14 بخش است که شامل 12 درس ، یک امتحان نهایی و کارنامه درسی است و معمولا 12 یا 13 جلسه طول می کشد. از ابتدای دوره محتویات و مطالب درسی ، تمرین ها در اختیار شما است و حتی می توانید قبل از شروع کلاس آنلاین، به مطالعه آنها بپردازید.

 

 

ساختار هر دوره : هر دوره شامل 12 درس است ، کلاسهای آنلاین ما معمولا سه جلسه یک ساعته در هفته هستند ، جلسات اول و دوم شامل درس جدید هستند و جلسه سوم هر هفته به بحث آزاد و دوره دو درس گذشته اختصاص می یابند . بنابراین جلسات سوم ، ششم ، نهم و دوازدهم کاملا به بحث آزاد انگلیسی اختصاص یافته است . منظور از جلسات یک ساعته جلساتی است که با ویدیو کنفرانس با حضور استاد برگزار میگردد ، استفاده از سایت ، محتوی آموزشی ، انجام تمرینات آنلاین ، بحث و گفتگو در فیس مپ و ارسال تکالیف 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی است.

 

1. Booklet

 

هر درس شامل یک جزوه درسی می باشد که دقیقا محتویاتی است که در کلاس آنلاین توسط استاد تدریس می گردد. که برای راحتی شما با فرمت PDF تهیه شده است ، می توانید آن را دانلود نمایید و بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود مطالعه نمایید.

 

2. محتوای چند رسانه ای

 

هر درس بطور معمول شامل، یک فایل صوتی جهت، تقویت listening زبان انگلیسی ، یک فایل مخصوص Pronunciation و یک ویدیو مرتبط با درس ، جهت تمرین بیشتر است که می باید گوش کنید و تمرینات مرتبط با آن را انجام دهید.

 

3. تمرینات ( Practice): هر درس حدود 4 تا 5 تمرین مختلف گرا مری ، شنیداری ، تلفظ و مکالمه است . هر تمرین را می توانید 3 مرتبه انجام دهید و بالاترین نمره ؛ به عنوان نمره نهایی شما منظور می شود. انجام تمرینات برای یادگیری شما مهم است و 40 درصد نمره پایانی شما را انجام تمرینات و تکالیف و نمراتی که از آنها دریافت می کنید تشکیل می دهد. برای انجام هر تکلیف بر روی گزینه attempt quiz Now کلیک نمایید.

 

 

4. Assignment (تکالیف) : بر خلاف تمرینها که توسط سیستم کامپیوتری هوشمند تصحیح می شوند و شما بدون معطلی پس از پایان تمرین جواب ها را دریافت می کنید ، تکالیف پس از انجام توسط شما برای استاد ارسال میشود و استاد در کارتابل خود فایل شما را دریافت کرده به شما نمره میدهد ، معمولا در تکالیف از شما خواسته میشود که در مورد موضوعی مقاله ای بنویسید و یا در مورد یک موضوع صحبت کنید و صدای خود را ضبط کنید و در سایت بفرستید.

 

 

 

 

پس از نوشتن و یا رکورد صدا ، بر روی گزینه add submission کلیک کنید ، فایل تهیه شده را در قسمتی که به رنگ آبی است قرار دهید. همان جایی که نوشته شده است " You can drag and drop files here to add them" و پس از قرار دادن فایل ، بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک نمایید.

 

5. به ما کمک کنید

 

هر جلسه با شرکت در نظر سنجی سایت المپ شرکت نمایید و نظر خود را راجع به کیفیت کلاس و استاد با ما در میان بگذارید، ما نظرات شما را جمع بندی خواهیم کرد و اقدامات لازم جهت بهبود کیفیت کلاس های آموزش آنلاین را انجام می دهیم.

 

 

&