1. ثبت نام رایگان در سایت

2. آزمون تعیین سطح

3. محتوای دوره و کار کردن با سایت

4.  نحوه کار با ویدیو کنفرانس

5. فیس مپ 

6. مشکلات متداول فنی

 

فِیس مَپ

Facemap یک شبکه از زبان آموزان زبان انگلیس است که می توانند در طول شبانه روز به صورت نوشتاری با هم مکاتبه نمایند ، استفاده از فیس مپ رایگان است و برای همیشه رایگان خواهد بود . توصیه ما این است که در مباحث مختلف شرکت کنید ، سوالات خود را از دیگران بپرسید و اگر می توانید به سوالات دیگران پاسخ دهید . هدف فیس مپ آن است که زبان آموزان بیاموزند که یادگیری زبان انگلیسی یک فرآیند دو طرفه و تعاملی می باشد . مهم آن است که مشارکت کنید ، هر چقدر بیشتر مشارکت کنید بیشتر یاد خواهید گرفت و توانمندی شما در کاربرد زبان بیشتر خواهد شد.

برای ورود به فیس مپ در صفحه کاربری خود بر روی آن کلیک کنید ، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید آخرین پست های فیس مپ ، در سمت راست صفحه به شما نمایش داده میشود.

 

 

فیس مپ شامل سه انجمن اصلی است :

1. Weekly Forum : هر هفته مطالبی توسط اساتید سایت نوشته می شود تا کاربران راجع به آن موضوعات به زبان انگلیسی بحث نمایند.

2. Student Forum : در این انجمن ، دانشجویان هم می توانند موضوعات جدیدی برای بحث ارائه دهند ،

3. LMAP Forum : در این انجمن می توانید نظرات و انتقادات خود را راجع به کلاسها ، امکانات المپ ، محتوی درسی و ...بیان نمایید ، برای آنکه در فهم نظرات زبان آموزان خللی پیش نیاید ، اجباری در استفاده از زبان انگلیسی در این انجمن نمی باشد.

 

 

بر روی هر موضوعی که مایل هستید در آن شرکت نمایید کلیک کنید و Reply را بزنید.

 

 

متن خود را بنویسید ، می توانید حتی فایل ، عکس و ...به مطلب خود الصاق نمایید و در آخر بر روی Post to Forum کلیک نمایید.

 

 

 

&