استفاده از سایت آموزش زبان المپ، ساده و راحت است. این سایت به نحوی طراحی شده است که کاربران بتوانند به آسانی طرز استفاده از آن را بیاموزند. در این راهنما ، به تفصیل راجع به نحوه کار با سایت توضیح خواهیم داد.

 

1. ثبت نام رایگان در سایت

2. آزمون تعیین سطح

3. محتوای دوره و کار کردن با سایت

4.  نحوه کار با ویدیو کنفرانس

5. فِیس مَپ 

6. مشکلات متداول فنی

 

ثبت نام رایگان در سایت

چنانچه در المپ عضو نیستید می باید ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. بنابراین برروی دکمه شروع کنید کلیک نمایید. صفحه پیش فرض فارسی است. چنانچه می خواهید زبان سایت را انگلیسی نمایید از پایین صفحه زبان سایت را به انگلیسی تغییر دهید.

 

 

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید، این اطلاعات شامل نام کاربری، گذرنامه، ایمیل و شماره موبایل و... است ، فیلدهای ستاره دار ، فیلدهای اجباری هستند . رمز انتخابی باید حداقل 8 کاراکتر طول داشته باشد و شامل حروف و اعداد باشد .

 

 

نکات مهم : 

 

1.در وارد کردن شماره تلفن خود دقت کنید ، زیرا یک اس ام اس جهت احراز شماره تلفن به شما ارسال خواهد شد که حاوی کدی است که برای تکمیل ثبت نام می باید وارد نمایید.

2.در صورت فراموشی رمز عبور، ایمیل شما جهت بازیابی رمز عبور ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، بنابراین ایمیلی را که در سایت وارد میکنید بخاطر داشته باشید ، در غیر اینصورت جهت بازیابی رمز عبور خود می باید با قسمت پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 

 

 

3.چک باکس قبول شرایط را بزنید و بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید.

4.در این صفحه می باید کدی که به شما اس ام اس شده است را وارد نمایید.  درصورتی که این کد به شما ارسال نشده است می توانید بر روی گزینه ارسال مجدد ، کلیک نمایید.

 

 

5.توجه : ممکن است به دلیل مسدود کردن اس ام اس های تبلیغاتی و... پیامک دریافت نکنید ، دراین صورت می توانید با سایت تماس بگیرید و یا منتظر بمانید تا ما با شما تماس بگیریم.

پس از این مرحله می توانید به سایت وصل شوید.

 

&