یادگیری زبان انگلیسی با اِلـ مَپ برای چه کسانی مناسب است ؟

اِلـ مَپ، دارای 16 ترم آموزش زبان ، از مبتدی تا پیشرفته است. یادگیری در اِلـ مَپ تمام مهارتهای مورد نیاز زبان انگلیسی از قبیل writing ، Reading ، listening، speaking، grammar، pronunciation و ... را در بر می گیرد، بنابراین شما در هر سن و سال و درهر سطح و به هر منظوری که بخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید، می توانید در کلاس های زبان ما شرکت کنید. زبان آموزان ما ، شامل اشخاص مختلفی از دانش آموزان و دانشجویان، کارمندان، خانم های خانه دار ، وکلا ، پزشکان و مهندسان و سطوح مختلف اجتماعی هستند.

 

 

یادگیری زبان انگلیسی با طعم اِلـ مَپ

 

یادگیری اجتماعی (شبکه ای)، مشارکت کن، یاد بده و یاده بگیر

در دنیای امروز با گستردگی اینترنت و ارتباطات، برخلاف گذشته معلم تنها منبع دانش نمی باشد و آموزش تنها بصورت آموزش مستقیم از معلم به شاگرد محدود نمی شود. یادگیری اجتماعی بر این اصل استوار است که انسان ها سعی در تقلید و مدل برداری از یکدیگر دارند و برای اینکار توجه، حافظه و انگیزه افراد خود به خود تحریک می شود. ، برای این منظور ما زبان آموزان را از طریق پلتفورمی به نام فِیس مَپ به یکدیگر متصل کرده ایم. زبان آموزان از طریق فِیس مَپ که مانند یک شبکه اجتماعی از زبان آموزان می باشند با یکدیگربه زبان انگلیسی گفتگو می کنند. مباحث مختلف درسی و آموزشی را مطرح می کنند و به بحث و گفتگو به زبان انگلیسی با یکدیگر می پردازند. استفاده از فیس مپ رایگان وبدون محدودیت زمانی میباشد، حتی اگر شما در هیچ دوره ای شرکت نکنید، فیس مپ در اختیار شما است.

 

 

جلسات بحث آزاد بدون حضور معلم

بخشی دیگر ازپروژه یادگیری اجتماعی سایت اِلـ مَپ، برگزاری جلسات آنلاین بین زبان آموزان و فراگیران زبان انگلیسی می باشد. .تجربه نشان داده است که زبان آموزان در صورتی که حس کنند نظارت کمتری بر آنان است ، اعتماد به نفس بیشتری در صحبت کردن از خود نشان میدهند. علاوه بر این با این روش سعی می کنیم دانش آموزان را تشویق کنیم تا یا ایجاد فضای حمایتگر خود به یادگیری یکدیگر کمک نموده و درفرایند یادگیری اجتماعی شرکت نمایند. بنابراین در هر ترم حداقل 4 جلسه یکساعته به زبان آموزان فرصت میدهیم تا با یکدیگر به زبان انگلیسی بحث و تبادل نظر نمایند.

یادگیری زبان بدون نیاز به خرید کتاب

با اِلـ مَپ دیگر احتیاجی به خرید جزوه و کتاب نمی باشد. جزوات آموزشی در قالب PDF در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید آنها را در موبایل یا کامپیوتر شخصی ملاحظه نمایید، تست ها و تمرین ها و تکالیف هم بصورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می گیرند بنابراین اِلـ مَپ علاوه بر کاهش هزینه خرید کتاب، با کاهش استفاده از کتاب و ورق به حفظ محیط زیست کمک می کند.

 

محتوای چند رسانه ای

موارد گرامری و مهم بصورت چند رسانه ای تهیه میشوند ، بسیاری از نکات توسط تصویر ، صدا و یا فیلم آموزش داده می شوند تا جذابیت بیشتری برای دانشجو ایجاد شود. همچنین دانشجویان این فرصت را دارند تا در صورت متوجه نشدن مطلبی با گوش دادن چند باره به آنها ، یادگیری عمیق و بهتری نسبت به موضوع پیدا کنند. برای دیدن ویدیوهای آموزشی بیشتر به اینجا بروید.

ارزیابی آموزشی با اِلـ مَپ

یادگیری در اِلـ مَپ بر مبنای سیستم (Compentency Based Education (CBE یا یادگیری بر مبنای کسب صلاحیت است. بنابراین گروه اساتید با طراحی تمرینات و تکالیف مختلف برای زبان آموزان و ارزیابی آنها در طول دوره از کسب صلاحیت زبان آموزان و پیشرفت آنها مطلع میگردند. در مجموع 70 نمره از 100 نمره پایان ترم برای انجام تمرینات ، تکالیف و کار در کلاس در نظر گرفته شده است ، امتحان پایانی و شفاهی هم هر کدام 15 نمره از نمره کل را شامل می شوند